GündemÖne Çıkanlar

Deniz Bayramoğlu Kanal D Ana Haberi sunacak (Deniz Bayramoğlu kimdir?)

Kanal D Ana Haber Bülteni sunucusu Buket Aydın, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada istifa ettiğini duyurmuştu. Aydın, açıklamasında “Yaşadığım yorgunluk beni ve ailemi yıpratmış durumda” ifadelerini kullanmıştı.

Buket Aydın’ın yerine tecrübeli haber spikeri Deniz Bayramoğlu geldi. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Bayramoğlu, “Çok beklediğim bir şey değildi, sürpriz oldu. Kendimi Mehmet Ali Birand’ın öğrencisi olarak görüyorum. O, bizi birçok anlamda televizyonculukta yetiştirdi. Onu takip ettik. Onun ekolünü bir şekilde yaşatmaya gayret ettik. Böylesine ciddi, böylesine herkesin gözünü çevirmiş olduğu bir yerde haber sunacak olmak büyük bir sorumluluk” ifadelerini kullandı.

DENİZ BAYRAMOĞLU KİMDİR?

Deniz Bayramoğlu, 1975 yılında Malatya’da dünyaya geldi. 1995 yılında dış haber muhabiri olarak gazeteciliğe adım attı. 1997 yılında Sabah grubunun İngiliz Financial Times ile ortaklaşa çıkardığı “Liberal Bakış” adlı gazetede çalışmaya başladı. Daha sonra Yeni Yüzyıl gazetesine geçerek borsa muhabiri olarak görev yapmaya başladı. Bu görevini Sabah gazetesinde de sürdürdü.

Yeni Binyıl gazetesinin kuruluşunda yer alan Bayramoğlu, burada yaptığı röportajlarla adından söz ettirdi. 200 yılında CNN TÜRK televizyonuna geçti. İlk başta borsa yorumcusu olarak görev yaptı. 2002 yılında Ahu Özyurt ile birlikte “İş Yemeği” adlı programı sunmaya başladı.

Bir dönem CNN TÜRK sabah haberlerini sundu. 2010 ile 2012 yılları arasında “Bugün” adındaki haber kuşağını sundu.

2013 yılında haber spikeri Ece Üner ile hayatını birleştirdi. Bayramoğlu, bir süredir CNN TÜRK ekranlarında “Gündem Özel” programını sunmaktaydı.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu