GündemManşet

Acun Ilıcalı’nın satın almayı düşündüğü kulüp belli oldu

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde katıldığı CNN TÜRK Instagram canlı yayınında Avrupa’dan kulüp satın alabileceğini açıklamıştı. Ilıcalı’nın satın almayı düşündüğü iddia edilen Fortuna Sittard kulübünün başkanı Işıtan Gün, sosyal medya hesabından bu konuda önemli bir açıklamada bulundu.

Ilıcalı’nın yatırımcı olarak Fortuna Sittard’a ilgisini ifade ettiğini belirten Işıtan Gün, bu niyeti son derece memnuniyetle karşıladıklarını söyledi.

Ilıcalı’nın yaptığı teklifin kulübün uzun vadeli stratejik konumunu güçlendirme adına mutluluk verici bir gelişme olduğunu kaydeden Gün, henüz nihai bir anlaşmaya varılmadığını belirtti.

Gün, “Taraflar arasında henüz nihai bir anlaşmaya varılmamış olsa da, yürürlükte olan seyahat kısıtlamaları ortadan kalkar kalkmaz önümüzdeki dönemin yol haritasını belirleme amacıyla bir araya gelmeyi beklemekteyiz” ifadelerini kullandı.

1968 yılında kurulan Fortuna Sittard, Hollanda 2. Ligi olan Eerste Divisie’de mücadele ediyor. 12 bin 500 kişilik kapasiteye sahip stadı bulunuyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu